נפגעתם מתאונה דרכים?
תנו לנו להיאבק למען הפיצוי שמגיע לכם!

  עורך דין תאונות תלמידים

  ילדים הם אנשים קטנים עם המון אנרגיה והמון רצון לשחק, לבלות, וליהנות עם החברים שלהם. במהלך שנות הלימודים בבית הספר הילדים שלכם יבלו שעות רבות מחוץ לכיתה במסדרונות בית הספר או בחצר, תוך שהם רצים ומשתוללים, וזה לגמרי בסדר. זהו חלק מהטבע של הילדים שלנו וחשוב לנו לאפשר להם ביטחון מלא. יחד עם זאת, אי אפשר להימנע מתאונות שיכולות לקרות בכל שעה של היום והלילה, בהם גם הילדים שלכם מעורבים. עורך דין תאונות תלמידים הוא איש מקצוע שמכיר את כל המשמעויות של תאונת שמערבות ילדים, ויכול לתת לכם סיוע משפטי מקצועי, ממוקד מטרה ואחראי. משרד עורכי הדין לידור פוגל אורן הוא משרד עורכי דין עם התמחות בתחום תאונות תלמידים שיכול למצוא את הדרך לתת להורים סיוע משפטי דיסקרטי איכותי.

  שירותי עורך דין תאונות תלמידים – במקרים רפואיים דחופים

  אחת הסיבות המרכזיות שבגללן הורים מבקשים לקבל שירותי עורך דין תאונות תלמידים היא בעקבות אירוע חמור שהתרחש בתוך בית הספר או במסגרת פעילות בית ספרית. למשל פסי תאונת דרכים במהלך טיול שנתי או פציעה בעקבות משחק בחצר בית הספר. באירועים הללו התלמידים מבוטחים תחת כיסוי ביטוחי כולל של משרד החינוך, מה שאומר שאתם יכולים לדרוש פיצויים ולקבל סיוע רפואי כדי להתמודד עם המצב שאליו נקלעתם בפתאומיות. כמו כן, חשוב לבחון האם התאונה התרחשה בזדון והאם ישנם אחראיים שצריכים לתת את הדין על האירועים. וכאן נכנס לתמונה עורך דין שמלווה אותכם ומייצג את האינטרסים שלכם אל מול כל הגורמים המעורבים. חשוב לדעת כי התלמידים מבוטחים גם לאחר שעות הלימודים ובחופשים, מעטים יודעים זאת.

  ניצול מלוא הזכויות של הילד שלכם 

  ידע מקצועי מהימן ועבודה רבת שנים בתחום עריכת הדין, היא זו המאפשרת לאנשי מקצוע עם התמחות בתחום הרפואי לקחת לידם תיקים מורכבים. כשמדובר על ילדים צעירים רמת הרגישות הגבוהה במיוחד וחשוב להשקיע זמן ומחשבה בתכנון האסטרטגי על הפעולה, ביחד עם עורכי הדין שמלווים אתכם. הצוות המקצועי שלנו, אנשי משרד עורכי הדין לידור פוגל אורן, יאפשר לכם לקבל מידע ממוקד מטרה בנוגע לצרכים שלכם ולבנות את הטענות המשפטיות שלכם שלב אחרי שלב.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום