נפגעתם מתאונה דרכים?
תנו לנו להיאבק למען הפיצוי שמגיע לכם!

  תאונות דרכים

  תאונות דרכים והנזק שבגינם

  לצערנו הרב, אין יום שעובר במדינת ישראל ללא תאונות דרכים. תאונות הן חלק משגרת היום שלנו, לעיתים מדובר בתאונות קלות ולעיתים מדובר בתאונות קשות, אשר עולות בחיי אדם. יש מספר סוגים של תאונות דרכים, יש תאונות דרכים קלות של נזק בלבד לרכב, ויש תאונות עם נפגעים. חוק הפיצויים לנפגעים בתאונות דרכים מגדיר תאונה כ"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה, יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו. החוק משייך גם פגיעה שקרתה כתוצאה מגורם שמחוץ לרכב, ופגיעה מרכב שחנה במקום שאסור לחנות בו ועוד. ישנה חשיבות גדולה מאוד לטיפול נכון בתאונת הדרכים מתחילתו של האירוע. מומלץ להתייעץ בהקדם עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים, שידריך אתכם ואת קרוביכם כיצד לנהוג בשטח. משרד עו"ד לידור פוגל אורן, ישמח לייעץ לכם בנושא.

  מה עושים כאשר מעורבים בתאונת דרכים

  נקלעתם לתאונת דרכים? זה לא משנה כלל אם אתה נפגע או הפוגע, כבר בשטח עם קרות התאונה, עליכם להתחיל לאסוף ראיות שישמשו אתכם מאוחר יותר. כאשר אנו מדברים על ראיות בעצם מדובר על צילומים שונים של הרכב, מכמה זוויות, לשמור על כל מסמך שקיבלתם, באם פוניתם לטיפול רפואי יש לזכור לבקש את חוות הדעת הרפואית, תוצאות של בדיקות שונות שעברתם, חוות דעת מרופאים מומחים ועוד. התייעצות עם עו"ד מומחה היא אחד מהדברים שאתם חייבים לעשות, עו"ד ייעץ לכם כיצד לנהוג, מה עליכם לתעד, ולאיזה גורם לפנות. לעיתים אנשים מתפנים עצמאית מזירת התאונה לביתם ורק לאחר מכן הם פונים לטיפול רפואי, חשוב מאוד לעקוב אחר ההנחיות של עורך הדין שידע בדיוק להסביר באלו נסיבות יש להתפנות מידית לטיפול, ישירות מזירת האירוע.

  לא מתמודדים לבד עם השלכות של תאונה

  לעיתים נזקים של תאונות דרכים נראות רק בטווח הרחוק, למשל יש אנשים שנפגעו בתאונת דרכים לכאורה קלה, ורק לאחר זמן מה החלו להבחין בכל מיני נזקים בריאותיים שנגרמו להם. לכן אל תיקחו צ'אנס, ופנו לייעוץ גם אם רק לשם ייעוץ מעורך דין מומחה. לעיתים מתברר כי עצת זהב אחת יכולה לשנות את כל עולמכם. פנו עוד היום לייעוץ במשרד עו"ד לידור פוגל אורן, שם תזכו לקבל את השירות של הטובים ביותר בתחום הנזיקין ונזקי הגוף. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום