נפגעתם מתאונה דרכים?
תנו לנו להיאבק למען הפיצוי שמגיע לכם!

  רשלנות רפואית

  כולנו זקוקים לטיפול רפואי במהלך חיינו, לעיתים הטיפול הוא שגרתי ולעיתים מצריך יתר תשומת לב. הצוות הרפואי הוא אחד הגורמים, אשר אנו נוטים לסמוך עליו כמעט בעיניים עצומות, אך לצערנו לא פעם, הטיפול הרפואי אשר עליו אנו כה סומכים, הופך לנזק של ממש, וכשמו כן הוא רשלנות רפואית. תביעה על רשלנות רפואית היא על נזק שנגרם למטופל כתוצאה ממתן טיפול רפואי. מטרת הגשת התביעה היא, השגת פיצוי למטופל הנפגע. ישנם מקרי רשלנות רפואית אשר הנזק הנגרם בגינם הוא בלתי הפיך, כאשר המטופל התדרדר למצב רפואי קשה וישנם מקרי רשלנות שמסתיימים אף במוות. הנזק בגיל רשלנות רפואית יכול להגיע למידים עצומים כאשר מדובר באובדן כושר עבודה, הזדקקות לטיפולים רפואיים ולעיתים אף סיעודיים. בכל מקרה של חשד לרשלנות רפואית מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מומחה בתחום. משרד עו"ד לידור פוגל אורן, הוא משרד מוכר ומנוסה בתחום. 

  מה דרוש על מנת לתבוע רשלנות רפואית

  תביעות של רשלנות רפואית הן מורכבות ולא פשוטות כלל לטיפול, לכן חשוב מאוד שעורך הדין שמטפל בתיק, יהיה עורך דין עם ניסיון בתחום זה ומומחה לכל עניין הרשלנות הרפואית. על מנת להגיש תביעה לבית המשפט בגין רשלנות רפואית, יהיה עליכם לאסוף את כל החומר הרפואי שתוכלו, מתחילת השתלשלות העניינים, תוך הקפדה על כל המסמכים המקדימים ועל המסמכים שאתם מקבלים לאחר הרשלנות. מי שזכאי להגיש תביעה על רשלנות רפואית זה המטופל בעצמו, הורי קטין שנפגע בשל רשלנות רפואית, ובמקרה של מוות כתוצאה מרשלנות רפואית קיימת זכות תביעה לטובת העיזבון ואז כספי הפיצויים מועברים לעיזבון ומחולקים בהתאם למי שזכאי. תביעת רשלנות רפואית יכולה להיות מוגשת כלפי כל גורם רפואי, בין אם מדובר ברופא, אחות, או איש צוות.

  חשיבותו של עו"ד מומחה לרשלנות רפואית 

  תביעת רשלנות רפואית חייבת להיות מטופלת על ידי עורך דין בעל ניסיון בטיפול בתביעות רשלנות רפואית מסיבות רבות. אחת מהן היא שבדרך כלל בתביעות מסוג זה יש צורך בחוות דעת רפואיות ועו"ד אשר מומחה בתחום מכיר היטב את כל אנשי המקצוע המספקים חוות דעת כזו. בנוסף מאחר ותיקי רשלנות רפואית מורכבים מאוד, ישנה חשיבות לניסיון של המייצג בכל נושא החריגים הרפואיים, הידע מה מגיע לאיזה נפגע ועוד. משרד עו"ד לידור פוגל אורן, מומחה בתחום הנזיקין, נזקי גוף ועוד, ולכן יוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר עד לקבלת התוצאה המיטבית עבורכם. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום