נפגעתם מתאונה דרכים?
תנו לנו להיאבק למען הפיצוי שמגיע לכם!

  משרד הביטחון

  תובעים את משרד הביטחון

  במדינת ישראל כל אדם ששירת במערכת הביטחון, שוטר, חייל, אנשי שב"כ וכוחות ביטחון נוספים, אשר חלו או נפגעו במהלך שירותם, יכולים לתבוע את משרד הביטחון בגין הפגיעה ולקבל קצבת נכות. תביעת ממשרד הביטחון דומה לתביעה מול הביטוח הלאומי, רק בהבדל אחד, שקצבת משרד הביטחון משתלמת יותר מבחינה כלכלית. אנשי ביטחון אשר גויסו עם בעיה רפואית שהחמירה כתוצאה משירותם, גם הם יכולים להגיש בקשה ולדרוש נכות. קיימים מספר הבדלים בין ניהול הליך הבקשה בין הביטוח הלאומי למשרד הביטחון, ואותם נפרט במאמר זה. בכל מקרה של תביעה כנגד משרד הביטחון פנו ללא היסוס אל משרד עו"ד לידור פוגל אורן, לייעוץ בנוגע לסיכוייכם.

  כיצד מתנהלת התביעה

  ניהול הליך תביעת נכות מול משרד הביטחון, שונה מניהול הליך אזרחי דומה. אחד ההבדלים הוא שעל התביעה לפרט ולהוכיח קשר נסיבתי בין הנזק ממנו סובל התובע לבין השירות שלו בכוחות הביטחון. צריכים להתקיים שני תנאים, והם כי הפגיעה נגרמה תוך או עקב השירות בכוחות הביטחון בתביעות מסוג זה מוגשות הצהרות רבות אשר ישפיעו על ההחלטה. גם תביעה נגד משרד הביטחון עלולה להיות מסורבלת ולא פשוטה כלל לכן מומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד מומחה בהתנהלות מול משרד הביטחון. כחלק מהתהליך יתבקש התובע להופיע בפני רופא מומחה על מנת להוכיח את הקשר הנסיבתי. התובע גם יעמוד בפני וועדה רפואית על מנת לקבוע את אחוזי הנכות המגיעים לו באם יוחלט כי מגיעים לו. 

  ניתן לשנות את הנכות

   במידה וחלה החמרה למרות שנקבעו לך אחוזי נכות, ניתן להגיש בקשה לאחר חצי שנה מיום ההכרה בנכות על ידי משרד הביטחון, להגדלת הקצבה בהתאם להחמרה. פנו עוד היום לייעוץ מקצועי ממשרד עורכי הדין המומחה בתחום, עו"ד לידור פוגל אורן, שייסעו לך בכל הנדרש על מנת לקבל את מבוקשך. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום