נפגעתם מתאונה דרכים?
תנו לנו להיאבק למען הפיצוי שמגיע לכם!

  נפילה ברחוב

  מי אחראי על נפילה ברחוב

  נפילות ברחוב הן דבר שכיח, כמה פעמים יצא לכם למעוד ברחוב כתוצאה מליקוים במדרכה או בכביש? כמעט לכולנו זה קרה. נפילה ברחוב מתרחשת ברוב המקרים בתחום ציבורי אשר נמצא בשטח הרשות המקומית. על פי החוק כל רשות מקומית מחויבת להולכי הרגל המתהלכים בשטחה, וכן עליה לדאוג לתחזוקה שוטפת של הרחוב, למנוע ולתקן מפגעים על מנת שמשתמשי הדרך יוכלו להשתמש בה באופן בטוח. אם נגרם נזק להולך רגל בשל הפרה של חוק זה, הוא זכאי להגיש תביעה לפיצויים כנגד הרשות המקומית. בין המפגעים נוכל למצוא אבני דרך שבורות, בורות, שקעים, ועוד, כל דבר כזה יכול להוות עילה לתביעה בגין רשלנות. בכל מקרה של נפילה ברחוב יש ליצור קשר עם עו"ד לנזיקין שידאג לבדוק מה הן הזכויות המגיעות לך. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי במשרד עו"ד לידור פוגל אורן המתמחים בתחום זה.

  כיצד ננהג לאחר נפילה ברחוב

  באם נפלתם ברחוב ונפגעתם, יש מספר דברים שעליכם לעשות בטרם תעזבו את המקום. באם אינכם מסוגלים לעשות זאת, פנו לסיוע מהקרובים אליכם שיבצעו זאת עבורכם. בכל נפילה ברחוב, יש לתעד היטב את מקום האירוע. חשוב לבצע זאת מכמה זוויות שונות, מקרוב ומרחוק, מצדדים שונים ובחלק מהתמונות להתמקד גם במפגע עצמו שהוביל אתכם לנפילה. חשוב לציין את התאריך והשעה בה ארעה התאונה ואם היו עדים לנפילה, מומלץ לקחת מהם פרטים כשם וטלפון. מומלץ לצלם את הפגיעה באם היא נראית לעין ולשמור כל תיעוד רפואי. בהגיעכם לקבלת טיפול רפואי, עליכם לבקש מהרופא לציין בדו"ח הרפואי כי הפגיעה היא כתוצאה מנפילה ברחוב. מומלץ להתייעץ בהקדם עם עורך דין אשר מטפל בנזקי גוף. 

  חשיבותו של איש מקצוע

  במידה ונזקקתם לטיפול רפואי בשל נפילה ברחוב, יש לשמור כל תיעוד רפואי, הכולל גם מרשמי תרופות, תוצאות של בדיקות וביקורים אצל מומחים. יש לשמור גם קבלות על הוצאות כמו מוניות ועוד. פניה לעורך דין מומחה תסייע לך מאוד לקבל את מבוקשך. אנשים נוטים לחשוב שמדובר בתביעה שהיא קלה להגשה באופן עצמאי אך חשוב לדעת כי הרשות המקומית תעשה הכל על מנת לא לשלם לכן פנו בהקדם האפשרי לעורך דין מומחה לכל נושא הנזיקין ונזקי גוף לדוגמת משרד עו"ד לידור פוגל המובילה בתחומה בכל נושא זה. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום