נפגעתם מתאונה דרכים?
תנו לנו להיאבק למען הפיצוי שמגיע לכם!

  ייצוג משפטי

  משרד עורכי דין – לידור פוגל אורן

  לידור פוגל אורן – משרד עורכי דין הוקם בשנת 2010 בקריות, צמח במהרה, הגיע להישגים נכבדים עבור לקוחותיו, וכיום הינו אחד המשרדים המובילים בתחום הנזיקין, ביטוח לאומי ונזקי גוף.

  המשרד מתווה דרך של יצירתיות משפטית, מקצועיות ומקצוענות ללא פשרות ומגויס כולו למען תיק הלקוח עליו נאבקים במלחמתו כדי לעשות צדק של "האזרח הפשוט" אשר חלה, נפצע או נפגע בתאונות שונות אל מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי או כל גורם רלבנטי אחר.

  המבוטח אשר חלה או נפגע בתאונה מגלה לרוב ולמרבה הצער, כי בעת שהוא נזקק להגנת חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, הוא מוצא עצמו תחת מתקפה של עורכי דין, חוקרים, מומחים וכו' אשר יהפכו כל אבן בכדי לפגוע באמינותו ולסכל כל ניסיון של המבוטח לממש את הזכויות המגיעות לו.

  רגע אירוע התאונה הינו טראומטי ולכן חשוב ביותר, מוקדם ככל שניתן, להיוועץ בעו"ד אשר ילווה את המבוטח בכל הליך מימוש הזכויות מול ביטוח לאומי, חברות הביטוח וכל גורם רלבנטי אחר.

  צוות המשרד: לקוחות משרד עורכי הדין – לידור פוגל אורן נהנים מעורכי דין בעלי ניסיון רב בתחום נזקי הגוף המעניקים שירות מקצועי ואישי ללקוחותיו מתוך אמונה בצדקת דרכם במלחמתם לשם מימוש זכויותיהם.

  על-מנת שתוכלו להכיר ולהבין את מלוא זכויותיכם, אתם מוזמנים לפגישת יעוץ ראשוני ללא התחייבות! טל. 077-5052063 | לידור פוגל אורן – משרד עורכי דין

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום